Chcete začať cvičiť? Pridajte sa k týmto ženám!
4. 10. 2016 | Bohumila

Chcete začať cvičiť? Pridajte sa k týmto ženám!

Po lete mnohé z nás rozmýšľajú nad tým, ako si vylepšiť kondíciu, zdravie, postavu, ako pre seba niečo urobiť.  "Mala by som  začať cvičiť..." táto myšlienka prebehne hlavou nejednej z nás. Lenže vybrať si z ponuky cvičení býva náročné. Ďalšia vec je  odhodlať sa, motivovať sa, vydržať. Veľa žien preferuje skupinové cvičenie, pretože v kruhu priateliek si na svoje príde nie len telo, ale i duša. Každá z nás uvíta minimálne polhodinku, ktorú venuje iba sebe. Ak túžite urobiť niečo nielen pre svoje zdravie, vyskúšajte napríklad kruhový tréning vo Fitcurves. 

Fitcurves je fitnescentrum určené špeciálne pre ženy, ktoré ponúka kompletný 30 minútový tréning, program regulácie hmotnosti, ktorý je rýchly zábavný a bezpečný, vždy pod dohľadom profesionálneho trénera. Taktiež ženám ponúka školenia v oblasti výživy, úpravy stravy a motivácie s názvom Program regulácie hmotnosti FitCurves. Tento program je určený pre všetky ženy, ktoré chcú znížiť hmotnosť, chcú byť fit, ale aj pre všetky, ktoré sachcú vzdelávať v tejto oblasti, doplniť svoje vedomosti a pomôcť svojmu okoliu.

FitCurves

Charakteristická črta klubov FitCurves je pozitívna atmosféra, priateľský personál a individuálny prístup ku každej zákazníčke. Trénerky vás naučia ako správne používať posilňovacie stroje, ako správne cvičiť na regeneračných podložkách, ako robiť strečing, ako si vybrať správnu stravu a tak dosiahnuť najlepšie výsledky. Cvičenie je efektívne  a bezpečné.  Správne vykonávanie jednotlivých cvičení je základom tréningu. Pritom sa nesmie zabúdať na to, že bez správnej výživy ani najefektívnejší tréning neprinesie očakávané výsledky. Raz zažiť však znamená oveľa viac ako stokrát počuť alebo čítať - preto vám, milé dámy, odporúčame návštevu fitness centra FitCurves na Jašíkovej 20 v Bratislave, presvedčte sa samé! Sympatický tím sa o vás skvelo postará. Tešíme sa na vaše referencie! :)

Foto: Archív FitCurver Ružinov

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.