Príležitosť k romantike aj ľahká cesta k erotike. A čo budete robiť na Valentína Vy?
13. 2. 2018 | Zuzana

Príležitosť k romantike aj ľahká cesta k erotike. A čo budete robiť na Valentína Vy?

Červené srdiečka, anjelikovia s lukom a šípmi, hrnčeky aj koláčiky vo tvare srdiečok, plyšoví aj gumoví medvedíci, srdiečkové trenky aj pyžamo, kytice kvetov či sladké romantické priania číhajú na každom rohu. Blíži sa Valentín a zdá sa, že nikto nebude ušetrený. Môžeme sa navzájom odbiť gýčom, veď zase ďalší komerčný sviatok, alebo sa na to pozrieme inak a využijeme naplno túto príležitosť nielen k romantike, ale možno práve aj k erotike. Veď vo fantázii sa medze nekladú a kedy inokedy sa nám oficiálne naskytne šanca zahrnúť svojho miláčika láskou.

Deň splnených prianí

Veci sú veci, môžu byť trblietavé, drahé aj luxusné, ale na konci života budeme aj tak spomínať na spoločné zážitky, lebo tie majú skutočnú hodnotu. Nebuďme preto lenivé a zapojme kreativitu. Ja viem, že je ľahšie kúpiť sladkosti, alebo víno, no je to trochu nuda, navyše týmto gestom svojmu partnerovi naozaj neprejavíte dostatok úcty ani pozornosti. Iste si zaslúži viac. Ak ste romantický typ, nie je problém nachystať dobrú večeru, zapáliť sviečky, pustiť hudbu, zkrátka prekvapiť niečím nečakaným. Kino, reštaurácia, romantická prechádzka, wellness, párová masáž alebo tanec? Nečakajte na nič, chopte sa príležitosti a buďte iniciatívne. Ak viete o tajných prianiach svojho partnera a ešte ste nemali príležitosť, tak prečo mu ich nesplniť práve na Valentína? A vzhľadom k tomu, že už pomaly aj každá druhá čokoláda obsahuje čili, tak si pokojne tento deň okoreňte jemnou dávkou erotiky. Nechajte sa inšpirovať a uviesť do pokušenia.

 pexels-photo-586992_1518532454.jpg

Namiesto kvetinárstva do sexshopu

A prečo nie? Veď obchod ako každý iný. Možno má niekto strach a obavy, predsa len ide o príchuť zakázaného ovocia, no práve preto je tak veľmi lákavé vstúpiť do krajiny „hračiek“ pre dospelých. Ukážte mi muža, ktorý by na ženách nemal rád spodnú bielizeň. Čo takto ísť o level vyššie a kúpiť si takú, síce trochu prakticky nepraktickú, ale o to vzrušujúcejšiu, ktorá má diery aj na miestach, kde nemajú čo robiť. No a potom už iba stačí prijať pozvanie na romantickú večeru a medzi hlavným chodom a dezertom, iba tak nenápadne, medzi rečou, drahému povedať, čo skrývate pod šatami.  Milovníkov zmyselnosti a dotykov môžete zase potešiť masážnou sviečkou alebo olejčekom. Ponuka vôní i príchutí je široká. Ak sa nebojíte experimentovať, tak pamätajte na to, že niekedy aj trest môže byť veľmi príjemnou odmenou. Bičík, putá alebo zaviazané oči tiež majú erotický náboj. Okrem bežných a klasických pomôcok sú k dostaniu aj špeciálne „hračky“ určené pre pár, ktoré sa dajú prepojiť s mobilnou aplikáciou. Váš parter Vás potom môže doslova ovládnuť a rozvibrovať nielen v rytme vášne, ale aj v rytme Vašej obľúbenej pesničky.

Ilustračné foto: Pexels.com

Ďalšie články od autorky Zuzana

Seriál psychosomatika, keď dušu niečo trápi, tak telo ochorie VI
Ľudia nám vraj nastavujú zrkadlo. Ale čo keď sa v ňom nevidím?
Môže byť človek úplne voľný ako vták? Áno, ale nesmie sa báť svojich temných stránok
Chcete niekomu skutočne pomôcť ? Tak ho prestaňte zachraňovať.
Odborníci na imunológiu to už dávno vedia, naučte sa odpúšťať aj vy.
Hlboký vnútorný mier ako znamenie rovnováhy, všetko ostatné je trvalo neudržateľné
Detox pomocou empsomskej soli zaručene naštartuje váš lymfatický systém
Seriál psychosomatika, keď dušu niečo trápi, tak telo ochorie V

Ďalšie články na podobné témy

Partner mi nedokáže povedať, že ma ľúbi. Čo sa za tým skrýva?
Valentín jedine s Ferrero
Odkiaľ vlastne prišiel Valentín?
Zahrejte sa na Valentína s Teekanne
Užite si február naplno nielen na Valentína!
Otázky, ktoré posunú váš vzťah ďalej
Láska a iné závislosti
Takéto prekvapenie by chcel Váš partner častejšie než len na Valentína

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.